Oferta dla szkół


Oferta dla szkół.jpg

Nasza propozycja dla szkół

Bazując na bogatym doświadczeniu związanym z obsługą informatyczną szkół i przedszkoli, proponujemy Państw szereg atrakcyjnych cenowo usług.

Nasza oferta skierowana jest do każdej wielkości przedszkola, szkoły podstawowej czy średniej, a także innych placówek oświatowych.

Indywidualne podejście do każdego tematu i doświadczenie we współpracy z placówkami oświatowymi powodują, że powierzone nam zadania realizujemy szybko, sprawnie i tanio.

Nie uczymy się na Państwa zleceniach - doskonale znamy większośc tablic interaktywnych, rzutników i oprogramowania pracującego w szkołach (w tym na przykład MOLa).

Gorąco zachęcamy do współpracy - chętnie przyjmujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i stałą współpracę.

Co proponujemy?

Montaż tablic interaktywnych i rzutników

Sprzedajemy i instalujemy tablice interaktywne większości producentów - w tym QOMO, Interwrite i Eno.
Jeśli posiadacie już Państwo zakupioną tablicę i rzutnik, chętnie podejmiemy się jej instalacji i wdrożenia. Kompletny koszt montażu (wraz z materiałami instalacyjnymi takimi jak korytka kablowe, przewód elektryczny, kołki rozporowe) już od 300 zł netto!!.

Szkolenia dla nauczycieli z zakresu obsługi tablic interaktywnych

Bazując na bogatym doświadczeniu związanym z tablicami, prowadzimy autorskie szkolenia z ich obsługi dla nauczycieli. Poziom i zakres szkolenia zawsze dobieramy indywidualnie do grupy, dzięki czemu nie musicie Państwo słuchac o rzeczach, które doskonale znacie, lub które wykraczają poza obszar Waszego zainteresowania. Szkolenia są podzielone na dwie części - teoretyczną i praktyczną. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje drukowane materiały. Cena szkolenia uzależniona jest od ilości terminów (preferowana grupa max. 15 osób) oraz zakresu tematycznego i rozpoczyna się od 190 zł netto oraz jest w pełni negocjowalna!!

Budowę i rozbudowę sieci bezprzewodowych (WiFi)

W dobie dzienników elektronicznych i usług online dostęp do Internetu w każdym miejscu szkoły jest niemal niezbędny. Zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy usługi budowy i rozbudowy sieci bezprzewodowych (WiFi) i kablowych. Bazujemy na sprzęcie firmy Ubiquiti, który charakteryzuje się znakomitą niezawodnością i znacznymi możliwościami konfiguracji. Punkty dostępowe wyglądem przypominają czujniki dymu, przez co nie rzucają się w oczy. Bez żadnych problemów jesteśmy w stanie wdrażac rozwiązania oparte o kilka oddzielonych sieci bezprzewodowych na jednym urządzeniu, dzięki czemu uzyskujecie Państwo możliwośc odseparowania sieci dla pracowników szkoły od sieci publicznej (dla uczniów czy gości). Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe staje się przydzielanie odrębnych ustawień dla każdej grupy użytkowników (np niższa przepustowośc łącza dla gości i uczniów i rezerwacja pasma dla nauczycieli)
Sposób konfiguracji w dużej mierze zależy od Państwa pomysłów! Wycena realizowana jest na podstawie wstępnych wymagań i oględzin.

Kompleksową obsługę informatyczną

Kompleksowa obsługa informatyczna polega na stałej opiece nad Państwa sprzętem i oprogramowaniem. Możliwe jest objęciem opieką tylko części sprzętu (np komputerów pracowników administracyjnych) lub wszystkich urządzeń.
Opieka ta to tak naprawdę nielimitowana pomoca techniczna związana ze sprzętem, oprogramowaniem i codziennymi problemami. Gwarantujemy (w zdefiniowanych wcześniej godzinach) dostępnośc naszego pracownika. Większośc problemów usuwanych jest zdalnie poprzez siec Internet, jeśli natomiast nie jest to możliwe ustalane są wizyty serwisowe, wchodzące w skład obsługi.
W związku z niemal nieograniczoną ilością wariantów takiej obsługi, różnym czasem reakcji i różnym zakresem, usługa wyceniana jest indywidualnie na podstawie Państwa wymagań.

Ceny rozpoczynają się od 150 zł netto miesięcznie i są w pełni negocjowalne.

Instalację i konserwację oprogramowania i sprzętu

Chętnie przyjmujemy pojedyńcze zlecenia dotyczące instalacji oprogramowania, jego aktualizacji lub naprawy komputera. Ceny takich usług ustalane są indywidualnie i należą do najniższych w mieście (od 20 zł netto wraz z dojazdem!!)

Sprzedaż niedrogiego i solidnego sprzętu komputerowego z 0% VAT

Zazwyczaj potrzeby są znacznie większe niż możliwości finansowe. Znamy realia polskich placówek oświatowych, dlatego też proponujemy Państwu niedrogie i solidne komputery poleasingowe renomowanych firm (Dell, IBM). Komputery takie sa profesjonalnie odnowione, ciche i posiadają, w zależności od wariantu, 6 lub 12 miesięcy gwarancji.
Każdy komputer posiada legalny system operacyjny - zwykle jest to Windows XP PRO lub Windows 7 PRO.

Przykładowa (w zależności od dostępności) cena komputera DELL, z dwurdzeniowym procesorem Intel, 2GB pamięci ram, nagrywarką DVD, licencją Windows XP PRO i gwarancją 12 miesięcy - 399 zł brutto!!

Zachęcamy również do zakupów takiego sprzętu z zerową stawką VAT - wtedy koszt takiego komputera rozpoczyna się od 325 zł brutto!