Obsługa informatyczna

Obsługa informatyczna.jpg

Kompleksowa obsługa informatyczna

Jednym z głównych profili działalności firmy jest obsługa informatyczna firm.

Tzw. outsourcing, czyli powierzanie zadań i projektów IT firmie zewnętrznej pozwala w znaczny sposób obniżyc koszty związane funkcjonowaniem działu IT Państwa firmy.

Proponujemy Państwu zarówno pełną obsługę informatyczną, polegającą na nielimitowanym wsparciu z zakresu IT jak i częściową, obejmującą wyznaczone usługi czy projekty.

Potwierdzeniem poziomu naszej wiedzy i kompetencji są certyfikaty techniczne uznanych firm, takich jak Microsoft, RedHat czy Apple.

Co proponujemy?

Pełna obsługa informatyczna

W skład usługi wchodzi nielimitowane wsparcie techniczne, stały nadzór nad wdrożonymi rozwiązaniami i sprzętem, regularna aktualizacja oprogramowania, dbanie o bezpieczeństwo (oprogramowania i sieci), wsparcie w zakresie rozbudowy usług IT oraz interwencje dotyczące bieżących problemów. Pomagamy również w planowaniu nowych inwestycji, dostarczamy sprzęt i oprogramowanie wg wcześniej zdefiniowanych założeń.

Stała obsługa informatyczna pozwala Państwu miec pewnośc, że infrastruktura IT będzie sprawna, funkcjonalna i bezpieczna, a w przypadku wystąpienia problemów, zawsze dostępna jest osoba, która dobrze zna wdrożone rozwiązania i usunie problem szybko i skutecznie, bez potrzeby analizowania Państwa infrastruktury.

Częściowa obsługa informatyczna

Polega na oddelegowaniu naszej firmie określonego projektu, bez ingerencji w pozostałą częsc infrastruktury. Zakres i ceny ustalane są indywidualnie i obejmowac mogą zarówno częsc programową jak i sprzęt komputerowy.